Kde nakupovat materiál

Na této stránce, jak název napovídá, Vám poskytnu seznámek ověřených prodejců na webu i v kamenných prodejnách.

 

Z internetových luhů a hájů:

ProKreativ - široká nabídka, špičkové jednání, rychlé dodání, příznivé ceny (více text vlevo).

Korálek obchod - široká nabídka všeho, co ke tvoření potřebujete.

Silver components - široká nabídka, rychlé dodání, vstřícné jednání, osobně mám velmi dobré zkušenosti.

KorálkyKomponenty - taktéž výborné zkušenosti, obsahově možná trochu chudší, ale výborné akce, milé jednání. Nyní nový eshop.

Mbex - zde jsem nakupovala hlavně drátky, měli rozumnou cenu (i když ne tak dobrou jako v ProKreativu), kvalita jak kdy, po ostatním jsem moc nepátrala, ale nabídka vypadá dobře, jednání super, rychlé dodání.

Starbeads - internetový obchod s možností vyzvednutí v pražské prodejně, se slevami při nákupech, poněkud dražší, ale kvalitní zboží, široký sortiment.

České skleněné korálky - internetový obchod česky, anglicky, při nákupu nad 500,- Kč se neplatí poštovné.

8beads - korálky nejen z jablonexu, stránky česky, anglicky, rusky, na první pohled široký sortiment.

Svíčky Garant - vše, co můžou neposedné tvořivé ruce chtít...

Bijoux components - rychlé dodání, super komunikace, posílají pouze na dobírku!
Vensy design - materiál spíše pro tiffany, odesílá bleskově, super domluva

koralky.cz - dobrá nabídka drátků, komponentů, rokajlu, voskovek... špíše korálky, minerály jen po skrovnu... 


Velice ráda nakupuju na fler.cz a to u uživatelů: Martapa-materiál, Mramira-mineraly material, angellika, Krámek v podkroví, U Devíti Koček, Marinita, materiál marinita, pisnicka, levnekomponenty, serenity-material, Eire-handmade, shellka-material, Mithril, schiwanam-material, Vevinka keramik, weru.n-materiál, bižuterní komponenty, nulkajanulka minerály, gem world a mnoho dalších.

 

Nejblíže mám brněnské kamenné obchody:

Dříve v Domě U Tří knížat, ale nyní kousek od Šilingrova náměstí, po pravé straně kousek směrem ke Špilberku jsou výtvarné potřeby. První místnost je věnována korálkům, komponentům, návlekovému materiálu (nejen kůžičky ploché i kulaté v různých barvách), drátkům (dokonce i barevným v různých průměrech a za rozumný peníz).. až zrak přechází. Obsluha je vstřícná a milá. Líbily se mi i korálkové směsi na váhu, kde si můžete viďobat korálky, které chcete a doplníte je prostě zbytkem směsi. Na dveřích zpravidla visí kurzy apod. 

Přímo v Alfa pasáži, spíše na konci, je krámek. Obsahově asi tak nastejno jako U Tří knížat, obsluha opět vstřícná a milá. Ráda Vám poradí, pokud si třeba nejste jistí. 

Obsah obou obchůdků je spíš na běžnější šperky. Minerály jen v malém množství.

Na Hybešce, kousek od zastávky a z šaliny dobře viditelný obchůdek U Zrzavé kočky, obsluha velice vstřícná (tuším, že dříve pracovala ve zrušené pobočce Rooye), materiál až oči přecházejí - spíše pro šité korálky, mají i minerály...

Na Veveří - nejen 9 věží, ale i kamenný obchůdek koralky.cz, kousek od Bílého domu, Po-Pá 9:00 – 18:00; So 10:00 – 15:00

Na Slovákové je Korallo, moc jsem se tam nerozhlížela, ale co jsem potřebovala (broušené kapky vrtané horizontálně) neměli, drátky mi přijdou drahé, jinak mi obchod přijde zaměřený na minerály a komponenty, obsluha docela milá, prodejna poměrně malá, asi jako U Knížat.

Štítky

pro přechod do eshopu klik na obrázek

Našla jsem skvělý eshop s potřebami pro korálkářky, ať už spíše "švadlenky" či "drátenice".

Předností je rychlost odezvy (od potvrzení objednávky až po rychlé odeslání), špičková komunikace a ochota udělat maximum pro Vaši spokojenost, zde prostě ještě stále platí: "náš zákazník, náš pán". Ceny jsou víc než příznivé při zachování kvality materiálu. Široký sortiment od korálků, přes kovodíly, komponenty, drátky, lanka až po Cernit, Fimo, pomůcky, organizéry...... Prostě najdete většinu věcí pro práci s korálky. A co nenajdete, na to se můžete zeptat.

Navíc: každý, kdo do eshopu přijde pomocí odkazu výše, zaregistruje se, nakoupí a do poznámky uvede aktivační kod: beriv, dostane slevu 2% z každého nákupu!!!