Blog

Výzvy a soutěže na fleru

Protože mám ráda soutěže a výzvy, tématické i volné tvoření a jsem členkou mnoha klubů na fleru, vzniká spousta originálních a někdy i praštěných a svérázných šperků a doplňků.

Pro soutěž v kerašonkovém klubu u Vevinka-keramik na téma Lexikon vůní vznikla tato brož (podmínkou bylo samozřejmě použití kerašonku z dílny vevinka-keramik).

Dále do soutěže ŠPERK PRO vznikly tyto náušničky

Celý článek

Šitá - obšívaná - kulička

Tenhle týden mě zaujala kulička, zpravidla dřevěná, ale jde to i s plastovou, obšívaná rokajlem, zpravidle vel. 11 (2mm - zakoupíte např. zde). Návody Vám bezproblémů vyhledá google nebo jiný vyhledávač, já šila podle návodu od Gianelle (buď na jejím webu jako html, ale ke stažení v pdf) zde.

I přesto, že jsem použila rokajl náhodně nalezený ve skříni, kvality céčkové, čiže hodně nepravidelný, výsledek nebyl až tak zlý. Jako trénink, myslím, docela dobré. Nyní se chystám na sadu "koulení" a to už budu šít preciosou.

A takto dopadlo moje první koulení:

Celý článek

První zpráva

Dnes byl spuštěn náš nový blog. Prosím sledujte jej, budeme se snažit přinášet vždy aktuální informace. Číst zprávy tohoto blogu je možné i přes RSS kanál.

Celý článek

Štítky